1397/12/02 | عضویت | ورود | ارتباط با ما | در باره ما | بازار تئاتر      
 
   
 
 
  چاپ     پسندیده شده:(0 )   تعداد بازدید :(283 )
از ساعت ٢٠ امروز شنبه ٢٣دی ماه سایت فروش جشنواره تئاتر برای خبرنگاران باز می شود

سایت فروش سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از امروز شنبه 23 دی ماه در ساعت ٢٠ برای خرید بلیط رایگان سهمیه خبرنگاران باز می شود. به گزارش روابط عمومی با صدور کارت‌های اعتباری خبرنگاران از طریق بانک ملت و آماده شدن فهرست خبرنگاران و رسانه‌های واجد شرایط، فرایند تحویل و استفاده از این کارت به شرح ذیل است.

 

امروز، بعد از برگزاری نشست مطبوعاتی دبیر جشنواره که ساعت ۱۱ در سالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار می‌شود، خبرنگاران می‌توانند در فاصله ساعات ۱۴ تا ۱۷ برای دریافت کارت اعتباری خود همراه با در دست داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس یا فایل عکس به سالن روابط عمومی تئاتر شهر مراجعه کرده، کارت اعتباری بانکی خود را تحویل بگیرند. با توجه به اینکه خبرنگاران باید پس از گشایش سایت بلیط‌‌های مورد نظر خود را خریداری کنند و با توجه به محدودیت در تعداد صندلی‌ها، بهتراست در اولین فرصت برای دریافت کارت مراجعه کنند. اما با این حال آنها می‌توانند در روزهای بعد نیز برای دریافت کارت به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان هانری کربن پلاک ۱۸ واحد ۵  مراجعه کنند.

 

برای اینکه خبرنگاران بتوانند قبل از عموم مردم و در فرصتی مناسب بلیط‌هایشان را خریداری کنند، امشب از ساعت ۲۰ شنبه ۲۳دی ماه سایت «ایران نمایش» (ایران کنسرت) برای خرید خبرنگاران باز خواهد شد و تا پایان موعد فروش، سایت برای ایشان باز خواهد ماند. زمان باز شدن سایت برای عموم مردم روز یکشنبه خواهد بود تا خبرنگاران بتوانند به راحتی بلیط‌های خود را تهیه کنند.

 

فرایند خرید بلیط به شرح ذیل است:

1) ورود به سایت ایران نمایش (ایران کنسرت)

2) مشاهده جدول

3) انتخاب اجرای مورد نظر

4) انتخاب دکمه «کد خبرنگار»

5) وارد کردن کد 6 رقمی که با عنوان «سریال کارت» روی کارت‌های اعتباری بانکی درج شده است.

6) انتخاب سانس مورد نظر 

7) انتخاب صندلی از روی نقشه سالن (برای سالن‌های بدون نقشه گزینه «خرید بدون شماره صندلی» را انتخاب کرده پس از انتخاب سانس، در گزینه «تعداد» عدد ۱ را وارد کنید).

8) پرکردن فرم مشخصات صرفا به نام خبرنگاری که رسانه او را به دبیرخانه معرفی کرده و قرار است برای او کارت شناسایی جشنواره صادر شود. دقت شود که با توجه به صدور کارت شناسایی جشنواره برای خبرنگاران عزیز، امکان استفاده و خرید برای فرد دیگری وجود ندارد.

9) ورود به صفحه پرداخت بانکی

10) انجام عملیات پرداخت مطابق رویه کارت‌های شتاب.

11) دریافت بلیط

 

 

 

توضیحات:

1) با هر بار خرید، به اندازه مبلغ خرید از اعتبار خریدار کم خواهد شد. با پایان یافتن مبلغ اعتبار، امکان خرید رایگان وجود نخواهد داشت.

 

2) با توجه به اینکه تمام فرایند فروش بلیط، پشتیبانی و کنترل ورود به سالن به عهده شرکتفرهنگی هنری ققنوس با نام سایت «ایران نمایش» و ایران کنسرت است، خبرنگاران ارجمند می‌توانند در هر مرحله‌ای جهت اخذ اطلاعات با مرکز پشتیبانی سایت به شماره 22655457 و 22655459 (8خط) تماس بگیرند.

 

3) تاکید می‌شود صدور کارت اعتباری به هیچ وجه به معنای تضمین تهیه بلیط نیست. سهمیه خبرنگاران از بقیه صندلی‌هایی که برای خرید عموم اختصاص داده شده کاملا متمایز است اما به هر حال در هر اجرا تعداد محدودی صندلی برای این منظور اختصاص داده شده است و تاخیر در خرید ممکن است باعث شود خبرنگاران دیگر بلیط ها را خریداری کنند و برای آن سالن خاص بلیطی باقی نماند. لذا حتما توصیه می‌شود در همان ساعات اولیه باز شدن سایت برای تهیه بلیط اقدام کنید. این نکته در رابطه با سالن‌هایی با ظرفیت کمتر، از حساسیت بیشتری برخوردار است.

 

4) درروز‌های آینده بر اساس عکس‌هایی که خبرنگاران به دبیرخانه تحویل داده‌‌اند برای آنها کارت شناسایی صادر می‌شود. باید توجه داشت که در ایام جشنواره، ورود به سالن‌های اجرا برای خبرنگاران محترم صرفا با ارائه همزمان بلیط (که روی آن درج شده ویژه خبرنگاران) و همراه داشتن کارت شناسایی جشنواره ممکن است.

 

5) کارت‌های اعتباری صادر شده برای خبرنگاران، در سه سقف مالی متفاوت طراحی شده‌اند. اما با توجه به اینکه این فرایند برای اولین سال است که اجرا می‌شود و احتمال خطا در آن وجود دارد، ذکر دو نکته ضروری است: اولا با توجه به بدون نام بودن کارت‌ها، برای مدیران یا دبیرسرویس‌های رسانه‌ها این امکان وجود دارد که در صورت نیاز با استفاده از مبالغ موجود در کارت برای هر خبرنگاری که تشخیص می‌دهند بلیط خاص تهیه کنند؛ به شرطی که نام ایشان در معرفی‌نامه اولیه رسانه به دبیرخانه ذکر شده باشد و برای ایشان آیدی کارت صادر شده باشد. ثانیا چون اولویت امسال جشنواره طراحی یک ساختار قابل اعتماد برای سال‌های آتی بوده، یک تبعیض مثبت به نفع خبرنگاران در تخصیص اعتبار در نظر گرفته شده تا مباد این تغییر ساختار خبرنگاری را متضرر کند. ثالثا باید خاطرنشان کرد که در روزهای آتی، دبیرخانه و مدیرفروش جشنواره، آقای حسن جودکی، حداکثر همکاری را با خبرنگاران خواهند داشت. امیدواریم هیچ‌کدام از خبرنگاران محترم تئاتر، که ممکن است به خاطر طراحی این ساختار تازه به زحمت افتاده باشند، از نمایش‌های مدنظرشان محروم نشوند. امید که همکاری شما برای تحقق این فرایند منجر به ساماندهی وضعیت سالن‌ها، در سال‌های آتی به نفع خبرنگارانی شود که روزنه اصلی ارتباط جشنواره با مردمند.

 

با توجه به ضروری بودن تحویل فایل عکس پرسنلی برای تحویل کارت، چنانچه خبرنگاری قصد داشته باشد کارت همکاران خود را نیز تحویل بگیرد باید عکس همکاران را نیز به دبیرخانه تحویل بدهد یا در همان زمان فایل عکس را به شماره‌‌ای که اعلام می‌شود ارسال کند. این تمهید در روابط عمومی اندیشیده شده است که در صورت تمایل مراجعان، همان هنگام تحویل کارت، عکاسی از آنان انجام شود. با این حال به احترام خبرنگاران متخصص و باسابقه تئاتر، تاکید می‌شود در صورت تحویل ندادن عکس، همکاران دبیرخانه از تحویل کارت‌های اعتباری معذورند.


 
   
منبع : روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر
تاریخ : Jan 13 2018 12:00AM
ارسال شده توسط : علی صادقی خواه
 
کلمات کلیدی :
نظر کاربران    
ایمیل :
متن پیام :  
 
  تمامی حقوق این سایت متعلق به بازار تئاتر می باشد  
  ایده وطرح از Ali Sadeghikhah
اجرا و پشتیبانی توسط MRT  & DIAMOND