1397/12/02 | عضویت | ورود | ارتباط با ما | در باره ما | بازار تئاتر      
 
   
 
 
  چاپ     پسندیده شده:(0 )   تعداد بازدید :(820 )
فراخوان مسابقه عکس و مدرسه عکاسی چهارمین جشنواره تئاتر شهر

هارمین جشنواره تئاتر شهر با توجه به استقبال هنرمندان، مسابقه عکس و مدرسه عکاسی تئاتر را  در سه بخش مسابقه عکاسان تئاتر، مسابقه عکاسی تئاتر خیابانی و مسابقه و مدرسه کارگاهی عکاسی نمایش‌های صحنه‌ای برگزار می‌کند.

این بخش با رویکردی متفاوت در حوزه هنرهای نمایشی و با هدف بهره‌گیری از نگاه عکاسان نوگرای تئاتر و استفاده از تجربه این هنرمندان و نگاه حرفه‌ای در این حوزه به ترکیب متجانس از هنر میان‌رشته‌ای عکاسی و نمایش پرداخته و قصد دارد نسبت به اعتلای هر دو هنر و ثبت دقیقی از نمایش‌های جشنواره چهارم اقدام کند.

این بخش در سه قسمت متفاوت عکاسی تئاتر، عکاسی نمایش‌های خیابانی و مسابقه و مدرسه کارگاهی عکاسی از نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره برگزار می شود.

در این فراخوان آمده است که داوری بخش مسابقه عکاسان تئاتر را سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری و فردین خلعتبری بر عهده دارند. داوری این بخش 28 مردادماه برگزار می‌شود.

داوری بخش مسابقه تئاتر خیابانی را نیز ابراهیم حسینی، ابراهیم سیسان و شکوفه هاشمیان انجام می‌دهند.

بخش مسابقه و مدرسه کارگاهی عکاسی نمایش‌های صحنه‌ای نیز در دو مرحله متفاوت توسط سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری، کیارنگ علایی و مریم زندی، حسن غفاری و ابراهیم حسینی داوری خواهند شد.

شرح هر بخش و موضوع، شرایط حضور و جوایز در فایل فراخوان درج شده و دبیرخانه جشنواره مطالعه دقیق متن فراخوان را به تمام متقاضیان توصیه می‌کند.


چهارمین جشنواره تئاتر شهر به عنوان اصلی‌ترین جشنواره تئاتر شهرداری تهران توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری و با دبیری شهرام کرمی از 26 شهریور تا دوم مهر برگزار می‌شود. 
   
منبع : سایت ایران تئاتر
تاریخ : Jul 17 2015 12:00AM
ارسال شده توسط : علی صادقی خواه
 
کلمات کلیدی :
نظر کاربران    
ایمیل :
متن پیام :  
 
  تمامی حقوق این سایت متعلق به بازار تئاتر می باشد  
  ایده وطرح از Ali Sadeghikhah
اجرا و پشتیبانی توسط MRT  & DIAMOND